Jump to content

Welcome to CsDevilz Romania
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!

[Cerere DNS] Knife.CsDevilzreclama

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5 replies to this topic

Guest_Ciufulici_*

Guest_Ciufulici_*
  • Guests

·           Nume & Prenume: Ivanov Madalin

·           Primele 3 cifre din buletin: 050 (stiu ca era 0503 dar acum mama doarme si nu ma pot duce in camera ei sa mi iau buletinul)

·           IP server: 188.241.14.3

·           Port server: 27015

·           Firma unde este găzduit: xtremehost.ro

·           Mod server: Knife

·           Număr sloturi: 20

·           DNS dorit: Knife.CsDevilz.Com

·           Canal TS (da/nu): da 

·           Te-ai alaturat clanului CsDevilz GT ? (Click JOIN): da

·           Ce te-a determinat să iți afiliezi serverul la noi?: iNNeL's militaru

·           Crezi că vei avea un server de viitor afiliându-te în comunitatea noastră ?(și de ce?): Da deoarece vad ca este o comunitate foarte unita

c_ristine_l

C.E.O #CsDevilz

• 67 posts

DNS activ,astept reply cu categoriile dorite.

Guest_Ciufulici_*

Guest_Ciufulici_*
  • Guests

[Knife] ★ Regulament

[Knife] ★ Anunturi

[Knife] ★ Cerere Admin

[Knife] ★ Cereri UnBan

[Knife] ★ Reclamatii 

[Knife] ★ Concursuri

[Knife] ★ Propuneri

[Knife] ★ BanList

PS: Scuzati ma pentru inactivitate dar am avut probleme cu netul

c_ristine_l

C.E.O #CsDevilz

• 67 posts
Salut,scuze ca raspund cu intarzier,dar cu munca asta de dimineata pana seaa nu mai am timp sa itru.In schimb,e o problema.....sunt2 cereri pentru acelasi server knife.Sunt cam in ceața.Ma poate ajuta si pe mine cel care a facut cerere sa inteleg ceva?

Slackerok

Fondator CsDevilz

• 119 posts
Al 2-lea post nu are legătură cu această cerere de afiliere , cererile de afiliere se fac într-un topic nou. Fiecare cerere / server trebuie sa aibă o categorie separata. Din câte vad a 2-a cerere făcută în "reply" este identică că prima.
De accea in acest post este luat în considerare primul server (care a făcut acest topic) iar al 2-lea reply va fi șters și inchis acest topic.
Unu din administratori pot da T/C la topic

Acceptat

Guest_Rider_*

Guest_Rider_*
  • Guests

T/C